Antyrama wraca do łask – jak ją wykorzystać do dekoracji wnętrza?

Antyrama to najbardziej uniwersalny, a zarazem efektowny rodzaj obramowania dla plakatów, grafik i rodzinnych zdjęć. Pasuje do każdego wnętrza, komponując się z dowolną stylistyką i kolorystyką. Prosta i nowoczesna nada mieszkaniu szyku i pomoże podkreślić jego indywidualny charakter. Jak wykorzystać antyramy do dekoracji wnętrz, żeby uzyskać niepowtarzalny, oryginalny efekt?

Jak stworzyć oryginalną galerię we wnętrzu?

Zdjęcia i grafiki to jeden z najlepszych sposobów na udekorowanie wnętrza. Nie dość, że doskonale się prezentują i czynią pomieszczenie bardziej przytulnym, to jeszcze są bardzo oryginalne. Samodzielnie wybierając zawartość ramek, można mieć pewność, że nikt inny nie ma w mieszkaniu podobnej galerii zdjęć.

Do stworzenia efektownej dekoracji idealnie nadają się antyramy, które nie odwracają uwagi od elementów graficznych i pasują do każdego wnętrza. Antyrama może zostać uzupełniona modnymi grafikami albo motywacyjnymi cytatami, idealnie sprawdzi się także w przypadku plakatów filmowych czy rodzinnych zdjęć. Dostępna w różnych rozmiarach i kształtach jest wyjątkowo uniwersalna.

Antyrama – nowoczesna dekoracja wnętrza

Pozbawiona obramowania antyrama prezentuje się wyjątkowo ekskluzywnie. Jest elegancka i nowoczesna, prezentuje się bardzo lekko i współcześnie. Jej prostota i uniwersalność sprawia, że będzie idealnym tłem dla dowolnej grafiki czy plakatu i będzie pasowała do każdego pomieszczenia – od tego w stylu klasycznym, po współczesne i minimalistyczne.

Antyrama będzie prezentowała się nowocześnie, podkreśli unikatowy charakter miejsca, pozwalając ozdobić je dowolnymi elementami graficznymi: zdjęciami, plakatami, obrazami czy cytatami. Możliwości są ogromne – na ścianie można umieścić kilka antyram tej samej wielkości lub postawić na galerię z różnej wielkości antyramek.

Leave a Reply