Aranżuj wnętrza z pomysłem!

Wieszaki stojące – popularny element wystroju większości poczekalni, gabinetów i przedpokojów w prywatnych domach, stanowią wygodne i bardzo praktyczne rozwiązanie kwestii przechowywania odzieży.

Funkcje wieszaków stojących

Wieszaki stojące mają za zadanie przechowywać garderobę i dodatki. Wymogiem co do ich konstrukcji jest na pewno stabilność – materiał i ciężar muszą zapewniać, że stojący wieszak nie będzie się przewracał. Forma, jaką posiadają wieszaki stojące może być różna i można ją dobrać stosownie do indywidualnych potrzeb. Na przykład w domu lub w prywatnym gabinecie można zastosować przedmiot o oryginalnym kształcie, celowo skupiający uwagę gości. W innych miejscach, wymagających zachowania neutralności lub powagi, można umieścić wieszak stojący, który nie będzie się wyróżniał.

Wieszaki stojące a materiały i styl

Materiał wykonania wieszaków stojących to najczęściej drewno i metal. O jakości wyrobu decydują staranne wykonanie oraz dobra jakość tworzywa. Wieszak stojący może wyglądem odzwierciedlać różne style, na przykład klasyczny lub nowoczesny. Wyboru jednego z nich można z łatwością dokonać określając uprzednio cechy wnętrza. Jeśli potrzeba urozmaicić przestrzeń, można wybrać taki stojący wieszak, który będzie zwracał na siebie uwagę fantazyjnym kształtem. Zakup wieszaka stojącego to idealna propozycja do nietuzinkowej aranżacji wnętrza.

Leave a Reply