Meble do domu i mieszkania

Każde pomieszczenie w domu czy mieszkaniu wymaga odpowiedniej aranżacji. Największy wpływ na jego wystrój mają meble. Na rynku dostępnych jest mnóstwo szaf, półek i komód utrzymanych w różnych stylach. Jakie są obecnie najpopularniejsze?

Nowoczesne meble rustykalne

Moda na antyki powraca. Prawdziwą furorę robią między innymi meble rustykalne, czyli postarzane w taki sposób, by przypominały elementy wyposażenia wnętrz z początku XX wieku. Bez wątpienia meble w stylu rustykalnym sprzyjają tworzeniu przyjaznej, domowej atmosfery.

Styl skandynawski

Popularnym trendem w kwestii aranżacji wnętrz jest styl skandynawski. Producenci nowoczesnych mebli w stylizacji charakterystycznej dla północy Europy przyznają, że z roku na rok przybywa im klientów. Styl ten stawia na minimalizm i prostotę. Co więcej, propaguje rozwiązania przyjazne środowisku, dlatego zarówno meble, jak i inne elementy wystroju wnętrza są tworzone z naturalnych, ekologicznych materiałów.

Styl klasyczny

Niezmiennie od wielu lat styl klasyczny rządzi na salonach. Ogromną popularnością cieszą się meble nowoczesne i zarazem utrzymane w klimacie patosu, powagi i majestatyczności charakterystycznej dla klasycyzmu. Urządzenie wnętrza w stylu klasycznym gwarantuje zachowanie szyku, dostojności i elegancji.