Modne plakaty do powieszenia w domu

Plakaty przestały być tylko i wyłącznie sposobem reklamowania jakichś imprez czy filmów, na stałe zadomowiły się w naszych mieszkaniach jako element dekoracyjny, wyglądają tam naprawdę świetnie, komponując się doskonale z innymi ozdobami. Szczególnie domy urządzone w stylu skandynawskim lub loftowym świetnie prezentują się w udekorowane niebanalnymi plakatami. Kto ma czas i pieniądze, może ich szukać w antykwariatach i sklepach ze starociami, z powodzeniem można jednak kupić te bardziej współczesne, one też wyglądają interesująco.

Plakaty ze sklepu online

Od kilku lat bardzo modne są plakaty z elementami botanicznymi. Mogą to być grafiki przedstawiające liście tropikalnych roślin, kwiaty, liście palmy. Oczywiście można znaleźć również takie, które przedstawiają kolaż wyżej wymienionych elementów oraz dodatkowo opatrzone są jakimś cytatem. Plakaty w stylu botanicznym robią prawdziwą furorę, warto mieć taki jeden w swoim domu. Pasują zarówno do domów urządzonych w stylu skandynawskim, czy bardziej nowoczesnych loftowych wnętrz.

Plakaty z cytatami

Równie popularne są plakaty z hasłami i cytatami motywującymi, jakąś myślą przewodnią bliską naszemu sercu, którą chcemy się podzielić z innymi. Wspomniane wyżej plakaty w stylu botanicznym dobrze wyglądają zestawione obok z plakatami z cytatami. Choć wydaje się, że są zupełnie z innej bajki, świetnie się uzupełniają i komponują.

Plakaty do pokoju dziecięcego

Dziecięce pokoje również można ozdabiać plakatami. Jest wiele sklepów oferujących piękne grafiki z motywami dziecięcymi. Oczywiście królują tutaj różne zwierzątka, ale również litery, cyfry, balony, ptaki i wiele innych motywów. Dziecięce plakaty utrzymane są w radosnej kolorystyce, pięknie wyglądają oprawione w białe ramy. Wystarczy jeden lub dwa takie plakaty, aby dziecięcy pokój zyskał nowy, piękniejszy wizerunek.