Oryginalny wystrój wnętrza

Oryginalne wnętrze to marzenie wielu młodych ludzi, aranżujących swoje mieszkania. A jeśli oryginalność idzie w parze ze stylem „eko”, to już pełnia sukcesu.

By połączyć oba te elementy, wielu kreatywnych osób decyduje się na meble z palet jak w Meblach Pan Darek. Tak, tak z drewnianych palet przemysłowych. Można z nich wykonać niemal wszystko, a dodatkowo takie recyklingowe meble są niezwykle efektowne i – co może dziwić – wygodne.

Sofy, fotele, siedziska, stoliki, a nawet szafki, komody, czy stoliki rtv. Palety nadają się dosłownie na wszystko. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

przykład zestawu z paletowych mebli

Ostatni na rynku pojawiło się wiele gadżetów dedykowanych meblom z palet, takich jak specjalne poduchy, oparcia, czy kółka. Jak widać popularność tego typu umeblowania mieszkania rośnie, skoro już nawet producenci do mebli z palet dostosowują swoje oferty.

Wyposażenie wnętrza z palet pasuje wszędzie. Obojętnie czy zdecydujemy się na takie rozwiązanie meblując salon, sypialnię, kuchnię, czy taras, bo dodać należy, że „paleciaki” doskonale nadają się jako meble ogrodowe. Drewno idealnie komponuje się z zielenią ogrodu i wygląda niezwykle naturalnie w porównaniu na przykład z tradycyjnymi plastikowymi, czy też metalowymi meblami ogrodowymi.

Leave a Reply